Sıkça Sorulan Sorular

Siparişiniz bize ulaştıktan sonraki 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişinizin durumunu üst menüde bulunan Sipariş Takibi alanından takip edebilirsiniz.

Siparişinizi kargoya teslim ettiğimizde size e-mail ve sms ile bilgi gönderiyoruz. Kargo hareketlerinizi takip edebilmek için üst menüde bulunan Sipariş Takibi bölümüne girip Kargo Takibi linkine tıklayabilirsiniz. Kargoyla ilgili sorularınız için kargo şirketiyle irtibata geçebilirsiniz.

Siparişlerinize ait kargolar Yurtiçi Kargo/ UPS Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir

Siparişiniz Yurtiçi Kargo / UPS Kargo tarafından resmi tatiller hariç iş günlerinde 09:00 – 18:00 saatleri arasında teslim edilmektedir

İade işlemini gerçekleştirebilmek için, e-arşiv faturanızın sol alt kısmında bulunan not bölümüne iade nedeninizi belirten bir yazı ile isim soyisim imza ile birlikte adresimize Yurtiçi ve/veya UPS Kargo noktalarından ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Satın almış ürünü hiçbir şekilde kullanılmamış olmak şartıyla 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz.

İadenizi Yurtiçi Kargo / UPS Kargo noktalarından ücretsiz olarak adresimize gönderebilirsiniz..

İade ettiğiniz ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz depomuza ulaştığı andan itibaren başlar ve 10 iş günü içerisinde sonuçlandırılır. İade tutarınızın ekstrenize yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik göstermektedir

Siparişinizi, destek@nstep.com.tr adresine Sipariş Kodunuzu belirterek iptal edebilirsiniz. İade bedeliniz 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansıtılır. Bankaların iadeleri hesaplara yansıtma süresi değişiklik göstermektedir.

Hızlı Sevk
Güvenli Alışveriş
Hızlı Sipariş
Kolay Ödeme